VESTI

• VESTI

Prekvalifikacija za sticanje diplome medicinskog tehničara opšteg smera!

KONSULTATIVNI  CENTAR  U BEOGRADU

KONSULTATIVNI  CENTAR  U BEOGRADU

Medicinsko - farmaceutska škola „Sveta Petka“ Društveno preduzeće Centar za obrazovanje „Braća Stamenković“’’SELECTA EDUCA’’

Iskoristite jedinstvenu priliku da steknete diplomu srednje medicinske škole, koja vam, pored mogućnosti zapošljavanja u zdravstvenoj struci u Republici Srbiji, daje mogućnost apliciranja za rad u vodećim nemačkim zdravstvenim ustanovama!

Ono što našu školu izdvaja od sličnih je činjenica da je u nastavni plan i program uključeno aktivno učenje nemačkog jezika, prilagođeno medicinskoj struci.

Po završenom vanrednom školovanju i sticanju diplome:

• dobijate pomoć oko nostrifikacije diplome u Nemačkoj;
  • omogućen je intervju sa nemačkim poslodavcem;
  • obezbeđena je praksa u prestižnim klinikama, domovima za stare i ambulantama širom Nemačke;

Bonus – Besplatan kurs i javno priznata diploma (po programu verifikovanom od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije):

• Negovatelja/ice starih lica;
  • Kozmetičara – estetičara;
  • Masera;

Kontakt:

Mitropolita Petra br. 8 (kancelarija broj 3 u prizemlju)
Gradska opština Palilula
11 000 Beograd
+381 64 1 288 399

Izborom deficitarnog zanimanja znatno povećavate šanse za posao!